Płyn micelarny do cery mieszanej lub tłustej

Skutecznie oczyszcza skórę twarzy, oczu i ust, nie naruszając jej warstwy hydrolipidowej.
  • Normalizuje wydzielanie serum.
  • Działa antybakteryjnie.
  • Zapewnia delikatne oczyszczenie skóry.
  • Działa łagodząco.
Nie zawiera parabenów, mydła, alkoholu (etanolu) i barwników.
Przebadany dermatologicznie.

Pojemność: 200 ml

Wskazania

Siquens DermoProfessionnel płyn micelarny do cery mieszanej lub tłustej stanowi doskonałą podstawę codziennej pielęgnacji twarzy, zapewniając doskonałe oczyszczenie i demakijaż skóry rano i wieczorem. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż z twarzy, oczu i ust, nie podrażnia skóry i nie pozostawia na niej tłustego filmu. Wyjątkowo skutecznie usuwa wodoodporny tusz. Przeznaczony również do cery wrażliwej.

Opis działania

Siquens DermoProfessionnel płyn micelarny do cery mieszanej lub tłustej dzięki swojej formule delikatnie oczyszcza skórę, nie naruszając jej bariery hydrolipidowej. Działa kojąco i odświeżająco, zastępując w efekcie mleczko i tonik w codziennej pielęgnacji twarzy. Dodatkowo obecny w składzie żel osmotyczny działa antybakteryjnie, a kwas oleanowy z liści drzewa oliwnego normalizuje wydzielanie sebum poprzez hamowanie aktywności 5α-reduktazy. Płyn micelarny zapewnia nawilżenie skóry odpowiednie dla cery mieszanej lub tłustej, przeciwdziałając jednocześnie powstawaniu zaskórników.

Sposób użycia

Płyn micelarny przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i demakijażu cery mieszanej lub tłustej. Nasączonym płynem wacikiem oczyścić skórę twarzy, oczu i ust. Nie ma konieczności spłukiwania. Do stosowania 1-2 razy dziennie.