Płyn micelarny do cery suchej

Skutecznie oczyszcza skórę twarzy, oczu i ust, nie naruszając jej warstwy hydrolipidowej.
  • Działa łagodząco.
  • Zapewnia właściwe nawilżenie skóry suchej i wrażliwej.

Nie zawiera parabenów, mydła, alkoholu (etanolu) i barwników.
Przebadany dermatologicznie.

Pojemność: 200 ml

Wskazania

Siquens DermoProfessionnel płyn micelarny do cery suchej jest przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry twarzy, oczu i ust. Łagodnie, lecz skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, w tym wodoodporny tusz do rzęs. Przeznaczony również do cery wrażliwej.

Opis działania

Siquens DermoProfessionnel płyn micelarny do cery suchej ze względu na swoją formułę wyjatkowo delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę, bez naruszania jej naturalnej bariery hydrolipidowej. Zapewnia skórze optymalne nawilżenie przeciwdziałając jej przesuszeniu. Działa łagodząco i odświeżająco, a dodatkowa obecność substancji, wchodzących w skład Naturalnego Czynnika Nawilżającego (NMF), zapewnia właściwą pielęgnację i nawilżenie nawet bardzo suchej i wrażliwej skóry. Płyn micelarny nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry okolic oczu.

Sposób użycia

Płyn micelarny przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i demakijażu cery suchej. Nasączonym płynem wacikiem delikatnie oczyścić skórę twarzy, oczu i ust. Nie ma konieczności spłukiwania. Do stosowania 1-2 razy dziennie