Filozofia marki

„Mniej znaczy więcej”

Siquens to dermokosmetyki, spośród których w prosty sposób każda kobieta wybierze produkt odpowiedni dla siebie.

Portfolio marki Siquens zostało przygotowane zgodnie z, wypracowaną przez dermatologów i specjalistów z dziedziny kosmetologii, filozofią „mniej znaczy więcej”,  w myśl której nie należy używać zbyt wielu kosmetyków, lecz jedynie takich,  które są dobrze dopasowane do rodzaju i potrzeb skóry.  Z obserwacji ekspertów wynika, że wiele kobiet ma problem
z oceną stanu swojej skóry oraz doborem odpowiednich kosmetyków, a ilość  dostępnych na rynku produktów dodatkowo utrudnia to zadanie.

W odpowiedzi na te spostrzeżenia portfolio marki  Siquens zostało podzielone na linie w klarowny sposób, a  produkty dopasowane do konkretnych typów lub problemów skóry, jednocześnie kompleksowo dbając o jej potrzeby. Dzięki takiemu podejściu wybór odpowiedniego kosmetyku jest bardzo prosty. Dodatkowo zastosowana po raz pierwszy w kremach Siquens formuła DermoSekwencyjna™ wspomaga ich działanie, zapewniając przedłużone i równomierne uwalnianie składników przez cały dzień lub noc. 
» Dowiedz się więcej o każdej z linii Siquens i wybierz krem odpowiedni dla Twoich potrzeb i cery.


Przeznaczona jest dla kobiet chcących zachować młodość skóry na dłużej. Kosmetyki z gamy Prévetnion nawilżają
i odżywiają cerę jednocześnie neutralizując działanie wolnych rodników i skutecznie opóźniając procesy starzenia skóry.
Dedykowana jest kobietom o skórze dojrzałej, chcącym wygładzić zmarszczki i przywrócić skórze jędrność, elastyczność
i pożądaną gęstość. Unikalna kompozycja składników efektywnie stymuluje odnowę komórek, wygładza zmarszczki
i ujędrnia skórę.
Przygotowano specjalnie, aby walczyć z przyczynami i skutkami najczęstszych problemów z cerą.Stanowią podstawę codziennej pielęgnacji twarzy rano i wieczorem, zapewniają doskonałe oczyszczenie oraz demakijaż twarzy, oczu i ust.