Krem do skóry odwodnionej i przesuszonej

Przywraca i utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry, nadając jej elastyczność
i gładkość oraz zapewniając uczucie komfortu i delikatnego chłodu.
  • Redukuje uczucie szorstkości, ściągnięcia i napięcia skóry
  • Długotrwale nawilża i regeneruje
  • Zapobiega utracie wody z naskórka i reguluje złuszczanie
  • Wspomaga naturalne funkcje ochronne skóry
  • Opóźnia procesy starzenia
Doskonały jako baza pod makijaż.

Pojemność: 30 ml

Wskazania

Krem Siquens MedExpert do skóry odwodnionej i przesuszonej przeznaczony jest do napiętej, szorstkiej i łuszczącej się skóry. Szczególnie polecany osobom, których cera może być przesuszona wskutek częstego przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, oddziaływania wiatru, ostrego powietrza, zimna, zmian hormonalnych lub zażywania antybiotyków. Zalecany także po ekspozycji słonecznej.

Opis działania

Siquens MedExpert krem do skóry odwodnionej i przesuszonej, dzięki kompleksowi składników nawilżających, naprawczych i odbudowujących zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie oraz regenerację skóry, redukując uczucie szorstkości, ściągnięcia i napięcia. Zapobiega utracie wody z naskórka i reguluje proces jego złuszczania.

Przywraca skórze elastyczność i gładkość, zapewniając uczucie komfortu i delikatnego chłodu. Dzięki witaminie E, dodatkowo wspomaga naturalne funkcje ochronne skóry, zapobiegając szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych i wolnych rodników.

Zawiera formułę DermoSekwencyjną umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremu przez cały dzień lub noc.

Nie zawiera parabenów ani parafiny. Przebadany dermatologicznie.

Działanie składników aktywnych potwierdzone badaniami klinicznymi in-vivo (składniki nawilżające) i ex-vivo (składniki odbudowujące).Działanie potwierdzone również badaniami aplikacyjnymi, przeprowadzonymi na grupie probantów o cerze suchej, wrażliwej. Działanie nawilżające potwierdzone badaniem aparaturowym wykonanym za pomocą korneometru: wzrost nawilżenie o 31% po jednorazowej aplikacji.

Sposób użycia

Krem należy stosować po umyciu i osuszeniu twarzy. Nakładać na miejsca przesuszone do czasu ustąpienia objawów lub profilaktycznie na całą skórę twarzy. Omijać okolice oczu.