Krem kojąco-łagodzący

Łagodzi podrażnienia oraz zaczerwienienia, przynosząc skórze ukojenie
i odprężenie. Odpowiedni również dla skóry nadwrażliwej i po zabiegach dermatologicznych.
  • Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
  • Regeneruje naskórek
  • Redukuje nadwrażliwość skóry
  • Wspomaga naturalne funkcje ochronne skóry
  • Opóźnia procesy starzenia
Doskonały jako baza pod makijaż.

Pojemność: 30 ml

Wskazania

Krem Siquens MedExpert kojąco - łagodzący przeznaczony jest do podrażnionej i wrażliwej skóry ze skłonnością do alergii. Rekomendowany również w przypadkach oparzeń słonecznych, drobnych uszkodzeń naskórka oraz po zabiegach dermatologicznych – np. peelingu i dermabrazji. Idealny dla osób z cerą skłonną
do zaczerwienień pod wpływem emocji i zmian temperatury. Efektywny również w leczeniu cery zniszczonej trądzikiem. Doskonały jako baza pod makijaż.

Opis działania

Siquens MedExpert krem kojąco - łagodzący, dzięki połączeniu naturalnego lipopeptydu o właściwościach łagodzących, ekstraktu roślinnego o działaniu naprawczym oraz d-panthenolu i alantoiny zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt nawilżonej, ukojonej i odprężonej skóry.

Regeneruje uszkodzony naskórek, redukuje jego nadwrażliwość i łagodzi podrażnienia. Dodatkowo wspomaga naturalne funkcje ochronne skóry i działa antyoksydacyjnie, opóźniając procesy starzenia skóry.

Zawiera formułę DermoSekwencyjną ™ umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremu przez cały dzień lub noc.

Nie zawiera parabenów ani parafiny. Przebadany dermatologicznie na cerze wrażliwej.

Działanie potwierdzone badaniami aplikacyjnymi, przeprowadzonymi na grupie probantów o cerze suchej, wrażliwej. Działanie nawilżające potwierdzone badaniem aparaturowym wykonanym za pomocą korneometru.

Sposób użycia

Krem należy stosować po umyciu i osuszeniu twarzy. Nakładać ,w zależności od potrzeb, na miejsca podrażnione do czasu ustąpienia objawów lub profilaktycznie
na całą skórę twarzy. Omijać okolice oczu.