Krem na naczynka (na noc)

Zmniejsza widoczność pękniętych naczynek, uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne.
  • Redukuje widoczność pękniętych naczynek
  • Uszczelnia naczynia krwionośne
  • Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
  • Wyrównuje koloryt skóry
  • Nawilża i opóźnia procesy starzenia
Pojemność: 30 ml

Wskazania

Krem MedExpert na naczynka przeznaczony jest do delikatnej cery naczynkowej, skłonnej do zaczerwienień pod wpływem zmian temperatur i emocji. Zalecany również profilaktycznie osobom
o genetycznych skłonnościach do pękania naczynek.

Opis działania

Siquens MedExpert krem na naczynka zawiera unikalną formułę łączącą heparynę z obecną w wyciągu z lilii wodnej witaminą C, dzięki czemu usprawnia mikrokrążenie krwi, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne, zapobiegając ich dalszemu pękaniu.
Poprzez oddziaływanie na chromofory hemoglobiny Siquens MedExpert krem na naczynka, zmniejsza widoczność pękniętych naczynek i wyrównuje koloryt skóry, przywracając jej zdrowy wygląd. Redukuje podrażnienia i zaczerwienienia, hamując produkcję mediatorów zapalenia*.  
Jest dostosowany do potrzeb skóry wrażliwej. Dodatkowo krem intensywnie nawilża oraz opóźnia procesy starzenia.

Zawiera formułę DermoSekwencyjną ™ umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremu przez całą noc. Nie zawiera parabenów ani parafiny. Przebadany dermatologicznie.

*na podstawie badań przeprowadzonych dla składników kremu

Działanie składników aktywnych potwierdzono badaniami klinicznymi in vivo: zmniejszenie widoczności naczynek przeciętnie o 10,8%. Działanie potwierdzone również badaniami na grupie probantów ze skłonnościami do przemijającego rumienia oraz teleangiektazjami (pajączkami naczyniowymi)

Sposób użycia

Krem należy stosować codziennie wieczorem po umyciu i osuszeniu twarzy. Nakładać w zależności od potrzeb punktowo lub zapobiegawczo na całą skórę twarzy. Delikatnie wmasować po nałożeniu. Omijać okolice oczu.