Krem rozjaśniający (na noc)

Likwiduje przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Ujednolica koloryt cery sprawiając, że odzyskuje ona blask, świeżość i zdrowy wygląd.
  • Rozjaśnia i redukuje przebarwienia
  • Zapobiega powstawaniu plamek pigmentacyjnych
  • Zmniejsza widoczność przebarwień i ujednolica koloryt cery
  • Działa nawilżająco
  • Opóźnia procesy starzenia
Pojemność: 30 ml

Wskazania

Krem rozjaśniający MedExpert przeznaczony jest do cery z przebarwieniami powstałymi wskutek ekspozycji na słońce lub opalania się w solarium, ciąży, przebytych kuracji hormonalnych, starzenia się lub zmian trądzikowych. Idealny dla skóry o nierównym kolorycie lub pozbawionej blasku.

Opis działania

Siquens MedExpert krem rozjaśniający zawiera naturalny ekstrakt bogaty w oridoninę i darutozyd, dzięki czemu zmniejsza zawartość melaniny w melanocytach
oraz wpływa na rozkład chromoforów skóry, zmniejszając widoczność plamek oraz linii mimicznych i ujednolicając koloryt cery

 Dodatkowo zawarte w kremie połączenie proliny i wyciągu z lilii wodnej wpływa na zmniejszenie poziomu enzymu tyrozynazy - kluczowego enzymu pigmentacji, rozjaśniając i redukując przebarwienia. Witamina E zapobiega powstawaniu przebarwień skóry spowodowanych utlenieniem tłuszczu przez wolne rodniki, niepoddające się redukcji, a alantoina dzięki właściwościom rozjaśniającym dodatkowo pomaga likwidować przebarwienia. Krem Siquens MedExpert dodaje blasku i świeżości zmęczonej skórze, działa nawilżająco i antyoksydacyjnie.

Zawiera formułę DermoSekwencyjną ™ umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremu przez całą noc.

Nie zawiera parabenów ani parafiny. Przebadany dermatologicznie.

Działanie składników aktywnych potwierdzone badaniami in vivo oraz in vitro; zmniejszenie zawartości melaniny w melanocytach o 45% (badanie in vitro)

Sposób użycia

Krem należy stosować codziennie wieczorem nakładając go na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy. Nakładać w zależności od potrzeb w obrębie przebarwień
lub na całą twarz w celu wyrównania kolorytu i zapobiegania pojawianiu się nowych plamek. Delikatnie wmasować po nałożeniu. Omijać okolice oczu.