Serum liftingujące

Zapewnia natychmiastowy efekt wygładzonej, naprężonej i ujędrnionej skóry, przywracając jej świeżość i promienny wygląd.
  • Zawiera skoncentrowane składniki aktywne
  • Przywraca prawidłową organizację włókien kolagenowych
  • Stymuluje regenerację i odnowę komórek
  • Zapewnia natychmiastowy efekt liftingujący
  • Wypełnia nawet głębokie zmarszczki
Doskonałe jako baza pod makijaż.

Pojemność: 30 ml

Wskazania

Siquens MedExpert Serum Liftingujące jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów cery z widocznymi efektami starzenia się. Z racji swoich głęboko i długotrwale nawilżających właściwości polecane nawet osobom z bardzo suchą cerą.

Opis działania

Siquens MedExpert Serum Liftingujące, dzięki formule skoncentrowanych składników przywracających prawidłową organizację włókien kolagenowych
oraz stymulujących regenerację i odnowę komórek skóry, już po pierwszej aplikacji widocznie wygładza zmarszczki, napręża i ujędrnia skórę, dając efekt „szybkiego liftingu”. Przywraca zmęczonej skórze świeżość i promienny wygląd. Stosowane systematycznie istotnie zmniejsza powierzchnię zmarszczek.

Zawiera formułę DermoSekwencyjną ™ umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremu przez cały dzień lub noc.

Nie zawiera parabenów ani parafiny. Przebadany dermatologicznie.

Działanie składników aktywnych potwierdzone badaniami klinicznymi in vivo; dostrzegalne wygładzenie zmarszczek już po pierwszej aplikacji nawet do 51%, redukcja głębokości zmarszczek do 28%, redukcja objętości zmarszczek do 27%. Redukcja wszystkich zmarszczek o 10% po 28 dniach stosowania.
Sposób użycia:Sposób użycia

Serum należy stosować po umyciu i osuszeniu twarzy. Niewielką ilość kremu nałożyć na całą twarz, lub w obrębie wybranych miejsc. Delikatnie wklepać.