O marce


Siquens™ to profesjonalne dermokosmetyki oparte na składnikach, których skuteczność potwierdzono badaniami klinicznymi w najlepszych francuskich laboratoriach. Dzięki połączeniu naturalnych ekstraktów roślinnych z najnowocześniejszą technologią, są one nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale również bezpieczne i łagodne dla skóry.

Unikalną cechą kremów marki Siquens jest po raz pierwszy zastosowana w kosmetykach formuła DermoSekwencyjna™, umożliwiająca stopniowe uwalnianie substancji czynnych i aktywne działanie kremów przez cały dzień lub noc.

Dermokosmetyki Siquens są łagodne dla skóry i mogą być stosowane również przez osoby z cerą wrażliwą, ponieważ:
  • są poddane badaniom dermatologicznym i alergicznym
  • nie zawierają parabenów
  • mają pH zbliżone do pH skóry
  • nie zawierają parafiny
  • nie zawierają barwników;
  • ich produkcja odbywa się w warunkach spełniających najsurowsze standardy GMP dla produktów farmaceutycznych.
Marka Siquens to optymalnie przygotowane portfolio 19 produktów, spośród których w prosty sposób każda kobieta wybierze produkt odpowiedni dla siebie. Produkty Siquens podzielono na 3 linie, w tym dwie linie pielęgnacyjne Prévention i Rénovation oraz jedną specjalistyczną MedExpert, będącą odpowiedzią na najczęstsze problemy skóry twarzy. Uzupełnieniem szerokiej gamy produktów Siquens są płyny micelarne do codziennej pielęgnacji cery suchej oraz do cery mieszanej lub tłustej.

Kosmetyki Siquens sprawiają, że każda kobieta może czuć się pewnie i pięknie w swojej skórze.


» Dowiedz się więcej o każdej z linii Siquens i wybierz krem odpowiedni dla Twoich potrzeb i cery.
Przeznaczona jest dla kobiet chcących zachować młodość skóry na dłużej. Kosmetyki z gamy Prévetnion nawilżają
i odżywiają cerę jednocześnie neutralizując działanie wolnych rodników i skutecznie opóźniając procesy starzenia skóry.
Dedykowana jest kobietom o skórze dojrzałej, chcącym wygładzić zmarszczki i przywrócić skórze jędrność, elastyczność i pożądaną gęstość. Unikalna kompozycja składników efektywnie stymuluje odnowę komórek, wygładza zmarszczki
i ujędrnia skórę.
Przygotowano specjalnie, aby walczyć z przyczynami i skutkami najczęstszych problemów z cerą.Stanowią podstawę codziennej pielęgnacji twarzy rano i wieczorem, zapewniają doskonałe oczyszczenie oraz demakijaż twarzy, oczu i ust.