Krem na noc

Stymuluje odnowę komórek skóry. Redukuje zmarszczki i skutecznie regeneruje skórę sprawiając, że o poranku jest wygładzona i promienna.
  • Intensywnie wygładza zmarszczki
  • Regeneruje komórki i odżywia skórę
  • Nawilża i zapobiega utracie wody z naskórka
  • Odbudowuje barierę ochronną skóry i przywraca jej naturalną równowagę
  • Nadaje skórze miękkość, elastyczność i gładkość
Nie zawiera parabenów ani parafiny. Przebadany dermatologicznie.

Wskazania

Krem Siquens Rénovation na noc dedykowany jest kobietom o skórze dojrzałej, chcącym wygładzić zmarszczki i przywrócić cerze jędrność, elastyczność i pożądaną gęstość.
Szczególnie zalecany przy ziemistej, zmęczonej cerze z widocznymi oznakami starzenia.
Odpowiedni dla każdego typu cery.

Opis działania

Krem Siquens Rénovation na noc zawiera ProStimulative Peptide Complex™ odpowiedzialny za stymulację i odnowę komórek, a także pobudzanie syntezy kolagenu, fibronektyny oraz kwasu hialuronowego – czyli procesów warunkujących młody wygląd skóry. Stosowanie kremu wpływa na ekspresję genową i przywraca skórze zdolności regeneracyjne, dzięki czemu następuje redukcja powierzchni oraz głębokości zmarszczek.

Dzięki formule łączącej kompleks peptydowy z kwasem hialuronowym,  Siquens Rénovation krem na noc posiada intensywne właściwości wypełniające wszystkie typy zmarszczek.
Formuła zawiera również naturalny ekstrakt roślinny, silnie przyspieszający odbudowę i regenerację komórek skóry, poprzez pobudzanie podziału keratynocytów
oraz ich przemieszczania się z głębszych warstw do wierzchnich.  Dodatkowo krem ogranicza transepidermalną utratę wody (TEWL – Transepidermal Water Loss)
oraz wywiera korzystny wpływ na odbudowę bariery ochronnej naskórka, w skutek czego przywrócona zostaje naturalna równowaga skóry. W ten sposób skóra odzyskuje miękkość, elastyczność i zostaje wyraźnie wygładzona.

Ponieważ w ciągu nocy skóra jest najlepiej przygotowana do absorpcji składników odżywczych, krem został wzbogacony także o koktajl witamin A, B5, C i E, będących źródłem energii i witalności.

Co więcej, krem chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni UV, które mogą być przyczyną przedwczesnego starzenia i powstawania przebarwień.

Zawiera formułę DermoSekwencyjną ™ umożliwiającą stopniowe uwalnianie substancji czynnych
i aktywne działanie kremu przez całą noc.

Sposób użycia

Krem należy stosować codziennie wieczorem nakładając go na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Omijać okolice oczu.